12-352-31-50 Walerego Sławka 3, Kraków

IMIcare Esthetic Clinic

VelaShape

VelaShape

VelaShape™ – to obecnie jedyne urządzenie medyczne zarejestrowane do niechirurgicznej redukcji tkanki tłuszczowej, leczenia miejscowej otyłości i cellulitu. Służy również do modelowania i wyszczuplania sylwetki, poprawia napięcie i jędrność skóry. Urządzenie zostało stworzone w oparciu o sprawdzoną klinicznie, unikalną i opatentowaną technologię Vela™ oraz elos™. VelaShape™ posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA (amerykański Urząd ds. Żywności i Leków) oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich. System VelaShape™ został uhonorowany prestiżową nagrodą Novelles Esthẻtiques za innowacyjność.

Efekty zabiegu Vela Shape – modelowanie i ujędrnianie ciała

Efektem terapii Vela Shape jest przede wszystkim zauważalna poprawa kondycji skóry: jej ujędrnienie, przywrócenie naturalnej sprężystości i napięcia, ale także likwidacja cellulitu czy wymodelowanie sylwetki zauważalne w utracie centymetrów w obwodach na leczonym obszarze. Rezultaty terapii Vela Shape są zauważalne już po wykonaniu jednego zabiegu, jednak rekomendujemy skorzystanie z całego programu terapeutycznego obejmującego cykl 4 lub 6 zabiegów wykonywanych w siedmiodniowych odstępach.

Komu polecamy Vela Shape

Polecana jest wszystkim tym, którzy chcą uzyskać zadowalające efekty szybko, bez ingerencji chirurgicznej oraz bez wyłączania z życia codziennego i poczucia dyskomfortu.

Umów wizytę

UMÓW WIZYTĘ