ICE Clinic

Coolsculpting

Kriolipoliza

Kriolipoliza to innowacyjna nieinwazyjna metoda pozwalająca na redukcję tkanki tłuszczowej za pomocą zimna. Ubytek komórek tłuszczowych oraz tłuszczu podskórnego może zostać spowodowane przez chłodzenie tkanek co powoduje utratę zbędnej wagi. Urządzenie do kriolipolizy służy do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, ujędrniania oraz usuwania cellulitu oraz modelowania sylwetki. Dzięki wykorzystaniu metody kriolipolizy, która dzięki metodzie kontrolowanego zimna niszczy komórki tłuszczowe, bez uszkodzenia sąsiednich tkanek. Urządzenie posiada 2 głowice do kriolipolizy, które działają jednocześnie. Intuicyjny system oraz panel dotykowy pozwalają na ustawianie temperatury oraz regulację siły zassania głowic. Urządzenia posiada dwa przyciski startu oraz pauzy, które ułatwia wykonywanie zabiegów. urządzenie wyposażone jest w 2 głowice do kriolipolizy, głowicę do liposukcji kawitacyjnej, lipolaser oraz fal radiowych. Urządzenie do kriolipolizy gwarantuje podtrzymanie wybranej temperatury oraz dzięki zastosowaniu dwóch głowic można dopasować je do większych oraz mniejszych obszarów, a tkanka tłuszczowa redukowana jest symetrycznie.

Jaki wpływ ma kriolipoliza na tkankę tłuszczową?

Kriolipoliza to zabieg medycyny estetycznej polegający na zamrażaniu tłuszczu, co skutkuje zmniejszeniem podskórnej tkanki tłuszczowej. Jak większość nowości, kriolipoliza przywędrowała do nas z USA. Jest najnowszym sposobem na odchudzenie ciała za pomocą ingerencji zewnętrznych narzędzi.

Dla kogo jest wskazany zabieg?

Zabieg jest dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz wyeliminować tłuszcz z małych obszarów ciała. Zabieg kriolipozy stosowany jest głównie na brzuchu, boczkach, górnej partii ud oraz dolnej partii bioder. Zabieg wskazany jest dla tych, którzy pragną wyeliminować zbędny tłuszcz z stosunkowo małych obszarów swojego ciała. Zabieg ten daje szczególnie dobre efekty u osób z umiarkowanym, miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Uprawianie aktywności fizycznej i regularne odżywianie – dodatkowo wzmacniają efekty terapii.

Umów wizytę

UMÓW WIZYTĘ